Valcea.Pgh.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  Yahoo Scan PghYahoo Scan Pgh  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Discutii despre cupa

In jos 
+4
mitza
shift
pGh | FrAnA^_^
uli
8 participanți
AutorMesaj
uli
Administrators
Administrators
uli


Mesaje : 116
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 33
Localizare : Rm. Valcea

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 18:49

Orice vreti sa vorbiti strict LEGAT despre cupa gen cine credeti ca o sa castige, organizarea slaba/buna,ceva reclamatii ORICE deci .
Sus In jos
uli
Administrators
Administrators
uli


Mesaje : 116
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 33
Localizare : Rm. Valcea

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 18:50

Stiu ca am zis ca m`am inscris de umplutura dar nu ma asteptam sa pic asa.Sper macar sa castig un meci poate e vreo sansa pe la Z A Y N desi ma indoiesc.Bafta la toti
Sus In jos
pGh | FrAnA^_^
Moderators
Moderators
pGh | FrAnA^_^


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm.Valcea

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 18:53

APP...Mad CAND II DAM DRUMU MadSmile))
Sus In jos
uli
Administrators
Administrators
uli


Mesaje : 116
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 33
Localizare : Rm. Valcea

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 18:58

INCEPAND DELA ORA 22:00 astazi cand vreti voi si va hotarati sa jucati ma chemati sa pun parola
Sus In jos
shift
Moderators
Moderators
shift


Mesaje : 95
Data de inscriere : 20/02/2010

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 19:54

e jok maine da sa vad cu cn
Sus In jos
mitza
Members
Members



Mesaje : 2
Data de inscriere : 23/02/2010

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 20:52

eu joc si azi dak e cineva din grupa care vrea prv me BAFTA ALL!
Sus In jos
Ninja
Members
Members
Ninja


Mesaje : 63
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 113
Localizare : x

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 23:02

Serverul este gata ! Jucati pe srv meu, am instalat addonsu WAR PGH si cfg`urile din meciurile oficiale Pgl :">
Ma anuntati cand este gata !
PS: Lag`ul este de maxim 15, Testat !
PS2: Am si hltv gata!
Sus In jos
uli
Administrators
Administrators
uli


Mesaje : 116
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 33
Localizare : Rm. Valcea

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 23:09

da...buna ideea va bagati si pe srv lui ca sa jucati meciuri daca vreti inainte de ora 22:00 dar te rog sa nu faci reclama pe forum.Intrati pe idul lui sau un pm !
Sus In jos
Ninja
Members
Members
Ninja


Mesaje : 63
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 113
Localizare : x

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime25th Februarie 2010, 23:15

reclama la ip ?:)) oricum va dau pm la toti cu ip`ul complet si parola. Am pus pe protocol 47 & 48 sa nu avem probleme la cei cu steam / nonsteam.
Stima!
Sus In jos
Radonsky
Members
Members
Radonsky


Mesaje : 33
Data de inscriere : 18/02/2010

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime26th Februarie 2010, 15:55

Mentionez ca in cupa am sa joc doar in pistol,iar daca imi cumpar vreo arma am sa mi-o indes adanc in anus,asa ca nu va mai aud cu "Aoleu,am picat cu Ratonu" in grupa Smile))
Tin sa-l si felicit pe calea asta pe Tavi,care chiar a fost Baiat si chiar s-a chinuit.. !!!
As vrea sa vad din partea celorlalti acelasi lucru. In ziua de azi trebuie sa promovam talente,nu sa le descurajam.(ce profund..)

Puyutz,se pare ca tu nu ierti pe nimeni nu ? HAHAHAHA Smile))))))))))))))) Te si vad inainte de meci:iti faci incalzirea...iti dai cu pudra de talc pe maini sa nu alunece mouse-ul...compresa cu apa rece pe frunte!!!Smile))))
Sus In jos
pGh | FrAnA^_^
Moderators
Moderators
pGh | FrAnA^_^


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm.Valcea

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime26th Februarie 2010, 16:01

Dap Smile)buna asta rad:X:X:))
Sus In jos
Ninja
Members
Members
Ninja


Mesaje : 63
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 113
Localizare : x

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime26th Februarie 2010, 20:03

Cateva poze cu serverul de war:
https://2img.net/r/ihimizer/i/50668639.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/87942789.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/40651959.jpg/

PS: Puteti sa faceti poze in timpul meciului fara sa mai puneti player`ul pe spec si se dau pozele la sfarsit.. inca ceva, cu hltv se poate face demo la amandoi playerii deodata :)
PS2: Daca mai jucati meciuri pe cel public, NU MAI LASATI PAROLA DUPA CE TERMINATI !
Sus In jos
Z A Y I N///aimON
Administrators
Administrators
Z A Y I N///aimON


Mesaje : 94
Data de inscriere : 18/02/2010
Localizare : Deva . Hunedoara

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime27th Februarie 2010, 22:37

cine doreste sa joace cu mine maine pana in ora 20 Smile sa lase replay aici !
Sus In jos
pyton
Members
Members



Mesaje : 1
Data de inscriere : 18/02/2010

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime13th Martie 2010, 14:13

cand se termina cupa asta ca in next ma bag si eu??? asa mi ai spus bah si mie ca se face cupa zaynule?
Sus In jos
Z A Y I N///aimON
Administrators
Administrators
Z A Y I N///aimON


Mesaje : 94
Data de inscriere : 18/02/2010
Localizare : Deva . Hunedoara

Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime14th Martie 2010, 20:45

pai daca tu nu mai dai nici un semn de viata steam , mess , telefon Smile nu mai am atat timp de cs ; sunt foarte ocupat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii despre cupa Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre cupa   Discutii despre cupa Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii despre cupa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Clasament Cupa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Valcea.Pgh.Ro :: Cupe pGh :: Cupa pGh 1vs1 Editia I Februarie 2010-
Mergi direct la: